Зв'язківці нормативи з бойової підготовки виконують тільки на "відмінно"
В 1-й окремій танковій бригаді під керівництвом начальника польового вузла зв'язку майора Олександра Зінченка проводиться табірний збір зі зв'язківцями частини. Залучається до нього близько 50 військовослужбовців та 10 одиниць штатної техніки.
Начальник польового вузла зв'язку капітан Олег Буцман розповів, що табірний збір триватиме три тижні. За цей час зв'язківці удосконалюватимуть свою фахову майстерність та навчатимуть молоде поповнення практичній роботі на техніці.
Під час збору зв'язківці відпрацьовують свої нормативи у складі чотирьох навчальних груп: спеціалістів радіозв'язку, телефонного та телеграфного зв'язку, радіорелейного зв'язку, а також водіїв, механіків-водіїв та водіїв-електриків. У кожній групі заняття проводяться на закріпленій штатній техніці за спеціальними програмами.
Одним з нормативів зв'язківців є розгортання БМП-1КШ на швидкість. Під час виконання цього нормативу встановлюються всі типи антен, а також прокладається 2 лінії дистанційного управління довжиною 150 метрів.
Оцінка на відмінно - виконання нормативу за 13 хвилин. Відділення, де командиром сержант Євген Лисенко, впоралося з цим завданням за 11 хвилин 15 секунд. Не гірші результати і в інших відділеннях. Всі вони склали іспит на "відмінно".
На завершення польового виходу підрозділи зв'язку танкової бригади будуть залучені до комплексного навчання сил і засобів зв'язку Збройних сил України, яке проводитиметься безпосередньо під керівництвом командування Сухопутних військ ЗС Україна, а також Генерального штабу ЗС України.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.