Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 09:12:40

Інформаційний простір та комунікації в ОТГ: теорія та практика під час чергового вишколу

21.06.2018   15:06Агенцiя

Про особливості комунікації в об’єднаній територіальній громаді, зокрема, у передвиборчий період, говорили вчора під час тренінгу, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Основні акценти навчання:
- інструменти комунікації;
- новинна стрічка офіційного сайту;
- висвітлення діяльності виконавчого комітету, місцевої ради та голови ОТГ.

Представники територіальних громад отримали поради від політичного оглядача Юрія Паперного, як не втрапити в популістські пастки у час передвиборчої та післявиборчої інформаційних кампаній.

Фахівці ж профільного Департаменту ОДА зосередили увагу на типових помилках при підготовці новин з різних тем: від повідомлення про культурний захід в громаді до розрахунків місцевого бюджету.

Учасники тренінгу потренувалися вибудовувати структуру статті залежно від інформприводу, а також продумали наповнення своєрідної візитівки громади для ЗМІ та потенційних інвесторів.

— Не бійтеся писати і про проблеми громади. Люди мають знати, що вони є і їх вирішують. Ваше завдання розповісти, чому виникли труднощі, що зроблено на подальше їх випередження. Ніколи не заперечуйте проблему, якщо вона насправді є. Затягування з офіційним коментарем теж може зіграти злий жарт,— зазначила Наталія Іващенко, головний спеціаліст відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Опісля практичної частини можна було отримати індивідуальні фахові коментарі від радника з питань комунікацій Чернігівського ЦРМС Оксани Стельмах щодо якості ведення сторінки громади у соціальних мережах.

Як зазначила одна з учасниць тренінгу — начальник сектору інформаційної діяльності Сновської ОТГ Наталія Смоляк, ОТГ створені відносно недавно, тож їм варто себе гарно зарекомендувати в інформаційному просторі.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністраці

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 вересня до 8:00 21 вересня 2020 року.

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир 08:34

Особовому складу танкової бригади нового командира представив командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Валерій Залужний.

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів 08:30

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає майже 748 тис.га – це 7% лісового фонду країни та 23% території області.

Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді

Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді 08:11

Північним апеляційним господарським судом залишено без змін рішення судів першої інстанції, якими задоволено два позови обласної прокуратури про витребування із незаконного володіння 4 га землі вартістю 600 тисяч гривень, що розташовані на території Київської області.

Талалаївська поліція розшукала літню жінку, яка загубилася через втрату пам’яті

Талалаївська поліція розшукала літню жінку, яка загубилася через втрату пам’яті 08:02

До правоохоронців надійшла інформація про зникнення жительки села Березівка 1944 року народження, яка має проблеми із пам’яттю. Одразу по тривозі було піднято особовий склад Талалаївського відділення поліції.