Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:46:19

Інформаційний простір та комунікації в ОТГ: теорія та практика під час чергового вишколу

21.06.2018   15:06Агенцiя

Про особливості комунікації в об’єднаній територіальній громаді, зокрема, у передвиборчий період, говорили вчора під час тренінгу, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Основні акценти навчання:
- інструменти комунікації;
- новинна стрічка офіційного сайту;
- висвітлення діяльності виконавчого комітету, місцевої ради та голови ОТГ.

Представники територіальних громад отримали поради від політичного оглядача Юрія Паперного, як не втрапити в популістські пастки у час передвиборчої та післявиборчої інформаційних кампаній.

Фахівці ж профільного Департаменту ОДА зосередили увагу на типових помилках при підготовці новин з різних тем: від повідомлення про культурний захід в громаді до розрахунків місцевого бюджету.

Учасники тренінгу потренувалися вибудовувати структуру статті залежно від інформприводу, а також продумали наповнення своєрідної візитівки громади для ЗМІ та потенційних інвесторів.

— Не бійтеся писати і про проблеми громади. Люди мають знати, що вони є і їх вирішують. Ваше завдання розповісти, чому виникли труднощі, що зроблено на подальше їх випередження. Ніколи не заперечуйте проблему, якщо вона насправді є. Затягування з офіційним коментарем теж може зіграти злий жарт,— зазначила Наталія Іващенко, головний спеціаліст відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Опісля практичної частини можна було отримати індивідуальні фахові коментарі від радника з питань комунікацій Чернігівського ЦРМС Оксани Стельмах щодо якості ведення сторінки громади у соціальних мережах.

Як зазначила одна з учасниць тренінгу — начальник сектору інформаційної діяльності Сновської ОТГ Наталія Смоляк, ОТГ створені відносно недавно, тож їм варто себе гарно зарекомендувати в інформаційному просторі.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністраці

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».