До початку навчального року будівництво Седнівського навчально-виховного комплексу буде завершено
Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко під час наради з питань завершення будівництва Седнівського навчально-виховного комплексу, яку він провів в рамках робочої поїздки до Чернігівського району.

Він зазначив, що будівельні роботи ведуться з дотриманням визначених термінів та виконанням попередніх доручень голови облдержадміністрації.
За словами керівника області, важливо не лише побудувати заклад, а й оснастити його сучасним обладнанням.
“Для нас дуже важливо, щоб цей комплекс був комфортним для дітей закладом, навчальний процес у якому проходитиме із застосуванням освітніх технологій високого рівня”, – наголосив Володимир Хоменко.
За його словами, наразі основні завдання – до початку нового навчального року завершити будівництво Седнівського НВК та поєднати історію з сучасністю: створити єдиний комплекс разом з відновленою парковою зоною та приміщенням садиби Лизогубів.
“Ми маємо прикласти всі зусилля для того, щоб Седнів став одним з визначних культурних центрів не лише Чернігівщини, а й усієї країни”, – підкреслив очільник області.
Довідка.
Приміщення Седнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де навчаються діти середньої та старшої ланок, розташоване в історичній будівлі – садибі Лизогубів, якій понад 300 років.
Будівництво навчально-виховного комплексу у складі загальноосвітньої школи на 240 місць та дошкільного навчального закладу (ясла-садок) на 35 місць розпочато в 2007 році та призупинено у 2009 році через невиконання зобов’язань попереднім складом Кабінету Міністрів.
Після виборів Президента України у 2010 році будівництво комплексу було відновлено, виконавцем робіт визначено ВАТ “Домобудівник”.
Після завершення будівництва Седнівського навчально-виховного комплексу підвіз дітей буде здійснюватись шкільним автобусом із сіл Черниш, Клочків та Нове. Крім того, організованим підвозом буде забезпечено дітей дошкільного віку із сіл Черниш і Клочків, у яких дитячі садки відсутні.
Останні новини Чернігівщини

Регіональне відділення Асоціації міст України продовжує проводити практикуми 16:05
27 січня у Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Оренда комунального майна як функція повноважень територіальної громади».

У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту в Чернігові відбувся пам'ятний захід в урочищі Березовий Рів 15:55
У всьому світі 27 січня відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році війська 60-ї армії 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау на території сучасної Польщі.

Патрульні продовжують виявляти у громадян, ймовірно, наркотичні речовини 15:50
Близько 7-ї години вечора, під час патрулювання, поліцейські роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили чоловіка, який кричав та розмахував руками біля однієї з багатоповерхівок, що на проспекті Миру.

За минулу добу рятувальники 13 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:47
Упродовж минулої добу підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 5 пожеж.

Відкрито книжково-інформаційну виставку "У кожному великому селі є свій маленький "Бабин Яр": Голокост на Чернігівщині" 11:17
27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. З цієї нагоди у відділі краєзнавства Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відкрито книжково-інформаційну виставку "У кожному великому селі є свій маленький "Бабин Яр": Голокост на Чернігівщині".