У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою розпочався конкурсний відбір юнаків до навчання на першому курсі
Сьогодні в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою розпочався конкурсний відбір юнаків до навчання на першому курсі. Нині на 180 місць в ліцеї претендує 324 хлопці.
- Вимоги до абітурієнтів у нас досить високі, - повідомив начальник ліцею полковник Микола Шпак. - Адже першочергова орієнтація ліцею - якісна підготовка майбутніх офіцерів Збройних Сил, а військова людина повинна бути не лише високоосвіченою, а й добре фізично розвинутою, з високими вольовими якостями та належним рівнем дисципліни. Значимість навчальних закладів такого типу як наш зростає з кожним роком.
Біля навчальної аудиторії ліцею, де проходить реєстрація абітурієнтів, дуже людно. Схвильовані підлітки, матері і батьки, дідусі з орденськими планками на грудях. Кожен з них хоче бачити свою дитину ліцеїстом.
Приймальна комісія доскіпливо розглядає кожну особову справу ліцеїстів. В ній міститься соціальний статус сім'ї, свідоцтво про успішність за 9 клас, довідки з результатами медичного та психологічного обстеження тощо.
Попереду у юних абітурієнтів медична комісія, психологічне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовленості та складання письмових іспитів з математики і української мови.
13 липня приймальна комісія ліцею винесе свій вердикт і лише кращі з кращих хлопців одягнуть кадетський однострій.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.