Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 21:02:07

На Менщині кожен восьмий вчитель має пенсійний вік

31.10.2011   09:32Агенцiя

Неодноразово доводилося чути, як люди обурювалися, що педагоги, допрацювавши до пенсійного віку, не поспішають на заслужений відпочинок. При цьому молоді вчителі сидять без роботи. Ми вирішили дізнатися, скільки вчителів-пенсіонерів працює в районі і чи хоче молодь зайняти їхні місця.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації, середній розмір заробітної плати, яку отримують учителі району, становить 2300 грн.

Станом на 1 вересня цього року у школах району працювало 74 педагоги пенсійного віку – близько 13% від загальної кількості. В області цей показник становить біля 15%.

– У цьому році ми працевлаштували більшість бажаючих. На початку навчального року в деяких школах навіть були незакриті вакансії, – говорить начальник відділу освіти РДА Леонід Литовченко. – Наразі у нашому районі є лише декілька молодих вчителів, які хочуть, але поки що не можуть працевлаштуватися.

В Україні середній вік педагога становить 45 – 60 років. Про це на початку року заявили експерти галузі освіти в ефірі телеканалу новин “24”.

Сергій Лавський

http://nslovo.com/blog/na-menschyni-kozhen-vosmyj-vchytel-maje-pensijnyj-vik

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.