Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою відзначає срібний ювілей
Урочистим мітингом на Красній площі обласного центру, сьогодні, 20 квітня, відзначив своє 25-річчя Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Привітати колектив та вихованців одного із провідних навчальних закладів Придесення окрім батьків учнів завітали голова обласної ради Ігор Вдовенко, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату Олександр Криворучко, ветерани, випускники закладу.
Першим на святі слово мав начальник ліцею Микола Шпак, який розповів про основні віхи історії навчального закладу, досягнення його колективу та вихованців, якими по праву пишається вся Чернігівщина. Згадавши поіменно шістьох випускників ліцею, які загинули, відстоюючи мир та єдність нашої держави, учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх українських воїнів, які віддали життя за незалежність і волю України, а ліцеїсти поклали квіти до Меморіальної стели загиблим учасникам АТО й Меморіальної стели Героям Небесної Сотні.
Ігор Вдовенко, відзначив, що депутатський корпус обласної ради пишається тим, що на теренах Чернігівщини є такий потужний навчальний заклад, який має свою непересічну і героїчну історію, міцні традиції та славиться іменами своїх вихованців.
- Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою є справжньою кузнею патріотів та мужніх захисників Вітчизни, адже багато випускників закладу обирають справою свого життя служіння Батьківщині та відстоювання її інтересів, вступаючи до вищих військових навчальних закладів, - підкреслив очільник обласної ради.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм з нагоди ювілею закладу Ігор Вдовенко вручив почесні грамоти та нагрудні знаки обласної ради педагогам Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою: вчителю української мови та літератури Тетяні Казаніній, вчителю математики Світлані Погребняк та вчителю предмета «Захист Вітчизни» Олександру Попкову.
З вітальним словом до присутніх на святі звернувся також Валерій Куліч та вручив представникам колективу ліцею відзнаки облдержадміністрації.
Приємним подарунком до ювілею закладу став грошовий сертифікат, завдяки якому для потреб ліцею буде придбаний шкільний автобус.
Родзинкою свята став флешмоб «Вітчизна»у виконанні вихованців Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та оригінальне дефіле духового оркестру.
На завершення заходу ліцеїсти випустили у небо повітряні кульки з символічною цифрою «25».
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression