Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 15:15:12

Відбулася XVII Міжнародна студентська археологічна конференція

18.04.2018   12:06Агенцiя

13–15 квітня на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства НУЧК імені Т.Г. Шевченка відбулася XVII Міжнародна студентська археологічна конференція, що вже стала традиційною.

В конференції прийняли участь студенти з Мінську, Могильова, Гомеля (Республіка Білорусь), Чернігова, Чернівців, Харкова, Києва, Ніжина, Глухова та ін.

Гостем нашої конференції був др. PhD Інституту археології Варшавського університету Даріуш Блащек, що завітав з метою підписання угоди про організацію спільних Українсько-Польських археологічних досліджень і організації експедиції.

Учасники конференції змоги відвідати відкриття виставки «Нові археологічні дослідження Чернігівської області», що була представлена в Обласному історичному музеї імені В. Тарновського.

15 квітня, за сприяння Чернігівської районної адміністрації, відбулася екскурсія учасників до чарівного весіннього Седнева, який вразив розливом р. Снов та пам’ятками археології та архітектури.

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.