Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 18:02:51

Про бюджетну політику говорили з головами районних рад Чернігівщини

12.04.2018   08:26Агенцiя

Відбулася фахова майстерня на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика». У заході взяли участь голови районних рад області.

Захід організований Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Асоціацією міст України в рамках Проекту ПУЛЬС.

Модератор заходу Юрій Стефанчук ( Юрій Стефанчук) розповів присутнім, що метою бюджетної реформи є побудова бюджетної системи України, що забезпечує створення належних фінансових умов для забезпечення виконання місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування своїх повноважень.

Він акцентував увагу на основних новаціях реформи міжбюджетних відносин, а саме: бюджетна автономія та фінансова самостійність місцевих бюджетів, закріплення за місцевими бюджетами стабільних джерел доходів та стимулювання розвитку громад, новий механізм бюджетного регулювання та вирівнювання, формування єдиного кошику доходів, удосконалення інструментів бюджетної підтримки та нова трансферна політика.

Юрій Стефанчук показав статистичні дані у розрізі 2014-2017 років, що засвідчили позитивну динаміку бюджетних новацій.

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».