Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 вересня, 22:12:37

Найближчим часом в області з’явиться ще одинадцять центрів інклюзивної освіти

28.03.2018   13:24Агенцiя

Меморандум про співпрацю підписали сьогодні в облдержадміністрації голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч і керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Меморандумом передбачається створення для забезпечення психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами одинадцяти інклюзивно-ресурсних центрів: у Бобровицькому, Ічнянському, Ніжинському, Ріпкинському, Чернігівському районах, Варвинській, Городнянській, Корюківській, Сосницькій, Талалаївській ОТГ та у м. Прилуки.

Як нагадав начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький, формування обласної мережі таких центрів розпочалося у липні минулого року. На сьогодні в області їх функціонує п’ять: у Чернігові, Бахмачі, Борзні, Мені та Ніжині.

А ще раніше, у квітні 2017 року, було підписано Меморандум про співпрацю з розвитку інклюзивного освітнього середовища між Благодійним фондом Порошенка і Чернігівською облдержадміністрацією, що стало поштовхом для створення 8 шкільних медіатек.

«Пілотний проект створення медіатек, реалізований завдяки дружині Президента України, довів нам на практиці, що створення сучасного освітнього простору допомагає дітям з особливими потребами не лише здобути освіту належного рівня, а й інтегруватися в суспільство, знайти гідне місце у житті», — зазначив Валерій Куліч.

У ході підписання документа було обговорено також і практичні аспекти створення інклюзивно-ресурсних центрів: фінансування, організаційного і кадрового забезпечення. При цьому голова облдержадміністрації наголосив, що держава фінансує потреби інклюзивної освіти додатково до загальних. Він підкреслив, що формування належного освітнього інклюзивного середовища — справа не одного місяця, а кропітка робота на довгострокову перспективу.


Департамент інформаційної діяльності й комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації


 

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року