Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 червня, 19:47:27

Національно-патріотичне виховання - в центрі уваги посадовців та науковців Івано-Франківської, Миколаївської та Чернігівської областей

25.01.2018   09:57Агенцiя

24 січня вперше Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання провела своє засідання спільно з колегами та однодумцями з інших регіонів України у форматі веб-конференції на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Участь у заході взяли заступник голови обласної ради, член Координаційної ради Арсен Дідур, заступник керівника апарату облдержадміністрації Ірина Соломаха, заступник Чернігівського міського голови Ольга Хоніч, директор Чернігівського ЦППК Володимир Бойко, науковці та громадські активісти. До спілкування через веб-зв’язок долучилися також члени координаційних рад із питань національно-патріотичного виховання при Івано-Франківській, Миколаївській обласних державних адміністраціях, викладачі ВНЗ, представники громадських організацій.

Вітаючи учасників засідання, Арсен Дідур наголосив на важливості даного заходу, який відбувається в переддень 100-річчя подій під Крутами. За словами посадовця, нині ми повинні не лише провести аналогію цього історичного бою з сьогоднішніми подіями, але й зрозуміти – чому ні тоді, ні зараз ми не можемо гідно відстояти власну незалежність.
- У нас повинно бути спільне розуміння того, що подолати будь-якого агресора і гідно відповісти на виклики часу можна лише об’єднавши зусилля народу, влади, громадськості – усіх, кому небайдужа доля України, - підкреслив заступник голови обласної ради.

Під час засідання також йшла мова про роль та значення подій доби Української революції 1917–1921 років у національній та місцевій історичній пам’яті; форми та методи націонал-патріотичного виховання дітей та молоді.

В рамках заходу обговорено шляхи залучення громадськості до роботи координаційних рад із питань національно-патріотичного виховання при місцевих органах виконавчої влади, можливості налагодження співпраці областей України з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді на виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки».


Наталія Купрієнко

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 144 випускники отримали свідоцтва про закінчення навчального закладу 10:34

Вже 28-й рік поспіль вони відзначають свій випускний, і навіть в умовах воєнного стану це не стало виключенням. Начальник Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою підполковник Євген Казанін привітав усіх вихованців ліцею та разом з почесними гостями видав свідоцтва про повну загальну середню освіту, а кращим з них дипломи, грамоти і медалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини