Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 07:28:59

Профіквест від служби зайнятості

11.12.2017   13:22Агенцiя

«Пізнай світ професій» - під такою назвою в центрах зайнятості області проходить профіквест для учнів 7-10 класів загальноосвітніх шкіл.

Як зауважила директор обласного центру зайнятості Лидия Падалка, ця профорієнтаційна тематична гра проводиться в рамках обласної програми професійної орієнтації молоді з метою надання допомоги у виборі актуальної на ринку праці професії.

На думку організаторів заходу, виконання ряду пов’язаних між собою завдань допоможуть учасникам квесту сформувати уявлення про світ професій та навички їх аналізу за основними показниками – характер та умови роботи, вимоги до працівника, протипоказання, заробіток та перспективи зайнятості, навчання тощо.

Для цього школярам пропонується розгадати профорієнтаційні ребуси та філворди, в яких зашифровано назви професій, переглянути відеоролики та ознайомитися з описами професій, базою вакансій та рівнем оплати праці за ними. У ході гри учням також доводиться самостійно шукати предмети, які асоціюються з тією чи іншою професією, вакансії з найвищим рівнем заробітної плати тощо. Насамкінець вони проходять комп’ютерне проофдіагностичне тестування на предмет професійної спрямованості.

Для більш поглибленої індивідуальної профконсультації юнакам та дівчатам пропонують відвідати центр зайнятості разом з батьками, а також самостійно пройти тестування за методикою «Магеллано Університет» на сайті «Моя кар’єра». На думку фахівців служби зайнятості, це допоможе обрати професію до душі, а в майбутньому стати професіоналами своєї справи та успішними людьми.

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини