Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 12:52:37

Профіквест від служби зайнятості

11.12.2017   13:22Агенцiя

«Пізнай світ професій» - під такою назвою в центрах зайнятості області проходить профіквест для учнів 7-10 класів загальноосвітніх шкіл.

Як зауважила директор обласного центру зайнятості Лидия Падалка, ця профорієнтаційна тематична гра проводиться в рамках обласної програми професійної орієнтації молоді з метою надання допомоги у виборі актуальної на ринку праці професії.

На думку організаторів заходу, виконання ряду пов’язаних між собою завдань допоможуть учасникам квесту сформувати уявлення про світ професій та навички їх аналізу за основними показниками – характер та умови роботи, вимоги до працівника, протипоказання, заробіток та перспективи зайнятості, навчання тощо.

Для цього школярам пропонується розгадати профорієнтаційні ребуси та філворди, в яких зашифровано назви професій, переглянути відеоролики та ознайомитися з описами професій, базою вакансій та рівнем оплати праці за ними. У ході гри учням також доводиться самостійно шукати предмети, які асоціюються з тією чи іншою професією, вакансії з найвищим рівнем заробітної плати тощо. Насамкінець вони проходять комп’ютерне проофдіагностичне тестування на предмет професійної спрямованості.

Для більш поглибленої індивідуальної профконсультації юнакам та дівчатам пропонують відвідати центр зайнятості разом з батьками, а також самостійно пройти тестування за методикою «Магеллано Університет» на сайті «Моя кар’єра». На думку фахівців служби зайнятості, це допоможе обрати професію до душі, а в майбутньому стати професіоналами своєї справи та успішними людьми.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:16

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом 10:09

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради доповнений перелік об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest 09:57

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля. Усі вони — учасники третього міжнародного фестивалю робототехніки SiverTechFest.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини