Педагоги з Чернігівщини - майбутні тренери для вчителів Нової української школи
Олена Лісовець та Юлія Сиромятнікова — учителі початкових класів з Прилук — беруть участь у проекті «Забезпечення підходів доброчесності у підготовці тренерів для вчителів Нової української школи». Навчання проходять у Києві в Новопечерській школі. Підготовку розпочато з 30 жовтня, закінчиться вона у лютому.
Тут організовані практичні тренінги та майстер-класи від кваліфікованих освітніх менеджерів, міжнародних тренерів, нейропсихологів та учителів-практиків, які мають досвід наукової та викладацької діяльності не лише в Україні, а й у Європі, Канаді та Америці.
Тренери для вчителів початкових класів, які з 1 вересня 2018 року втілюватимуть положення Концепції Нової української школи серед першокласників, мають опанувати сучасні методики навчання на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів, принципах «педагогіки партнерства». Набутим досвідом мають поділитися зі своїми колегами.
Організатори такої ініціативи — ГО «Освіторія» у партнерстві з Новопечерською школою та Міжнародним фондом «Відродження», за підтримки Міністерства освіти і науки України.
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.