Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 17:56:55

Подорож у Країну професій

14.06.2012   11:35Агенцiя

Літо, канікули, відпочинок – завжди добре. А відпочинок, проведений з користю, – ще краще. Для цього фахівці центрів зайнятості області організовують різноманітні профорієнтаційні заходи для школярів у літніх таборах відпочинку.

З метою розширення знань про світ професій, формування навичок правильного вибору професії 11 червня фахівці Чернігівського МЦЗ провели профорієнтаційний захід „Подорож у країну професій” для дітей молодшого та середнього шкільного віку, які відпочивають у ДПС „Зелений гай” у м. Чернігові. 48 хлопців та дівчат поринули у професійне розмаїття: знайомилися з актуальних на ринку праці професіями, з їхніми особливостями, мріяли про своє майбутнє, „приміряючи” до себе вподобану професію. Діти пригадували тематичні приказки, прислів’я, загадки, змагалися у конкурсі „Вгадай професію”, виконували вправи „Напис на спині” та “Крокодил”, які формують вміння виділяти загальні особливості в різноманітних видах трудової діяльності. Під час проведення заходу використовувався “Барометр професій” з переліком професій, які є в наявності або відсутні на ринку праці. Цікавою для хлопців та дівчат була подорож до професій майбутнього.

Багато різноманітних професій було зображено учасниками конкурсу дитячого малюнку “Професія моєї мрії”. За кращі малюнки та активну участь у інших конкурсах учні отримали призи – альбоми для малювання, кольорові фарби, ручки.

ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини