Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 20:09:16

Активна молодь Чернігова підтримала акцію управління юстиції "ХабарЗаНавчанняСтоп"

18.11.2017   08:50Агенцiя

Команда Головного територіального управління юстиції відійшла від стандартного профілю тематичних заходів. На зустрічі зі студентством міста в Культурно-діловому центрі «Світогляд» не було жодних слів про поточну роботу органів юстиції.

Нашу акцію ми присвятили питанням попередження корупційних проявів у навчальних закладах, запросивши до обговорення найактивнішу молодь - студентів і курсантів Академії державної пенітенціарної служби, Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського.

Тренерами сьогоднішнього заходу виступили: Катерина Риженко, юридичний радник громадської організації «Тransparency Internatіonal Ukraine», і Валерій Сорокін, начальник відділу Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

На початку зустрічі керівник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк традиційно презентував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого і проходила акція дня «ХабарЗаНавчанняСтоп».

У своєму зверненні до молоді начальник управління юстиції закликав змінювати власну свідомість, свій менталітет аби унеможливити таке ганебне явище як хабарництво, відповідально ставитися до свого життя і бути активними учасниками у розбудові демократичного європейського суспільства без хабарництва.

Сергій Рудий, В’ячеслав Хардіков, Сергій П’ятниця - профільні заступники начальника -  побажали майбутнім правникам впевненості та рішучості на студентській ниві, успіхів у навчанні, особистісних перемог. «Бути активними у своїх поглядах, відповідальними за свої вчинки, наполегливими у досягненні поставлених цілей – це ті «кити», що  здатні в майбутньому змінити недосконалу систему державних процесів у нашій країні. І змінювати течію ви маєте вже сьогодні, аби завтра  наша країна процвітала, а люди могли гордо казати: «Я  - українець, моя країна – Україна»», - зазначили вони.

Цікаво і водночас приємно було почути думки майбутніх юристів,  якою вони бачать систему освіти, що хотіли б змінити, як вдосконалити навчальні процеси. Молоді хлопці і дівчата розуміють реформи, що відбуваються  в країні, по дорослому розмірковують над проблемами, що існують в суспільстві, а головне  дають негативну оцінку випадкам хабарництва.
 

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини