Пройшли заняття з питань організації управління оповіщенням, прийомом та поставкою мобресурсів до військових оргструктур
9 листопада на базі Козелецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулося показове інструкторсько-методичне заняття з питань організації управління оповіщенням, прийомом та поставкою мобілізаційних ресурсів до військових організаційних структур.
Безпосереднє керівництво заняттям здійснювали начальник мобілізаційного відділу - заступник начальника управління персоналу штабу військ оперативного командування «Північ» полковник Віктор Кузьминський, військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Криворучко, його заступник полковник Олег Цибульський та заступник військового комісара - начальник мобілізаційного відділу Чернігівського ОВК полковник Юрій Борисов.
Основною метою даного заняття було визначено вироблення єдиного розуміння відповідальними посадовими особами органів державної влади, місцевого самоврядування, військових комісаріатів щодо порядку призначення, складу та організації роботи елементів бази мобілізаційного розгортання районного (міського) військового комісаріату, а також обмін досвідом роботи посадових осіб військових комісаріатів області з питань організації управління оповіщенням, прийомом та поставкою мобілізаційних ресурсів до військових організаційних структур.
В проведенні заняття брали участь голови та їх заступники районних державних адміністрацій, завідуючі секторами мобілізаційної та оборонної роботи з питань взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій, заступники голів об’єднаних територіальних громад, начальники відділів взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи РДА, військові комісари районних (міських) військових комісаріатів області.
Учасники заняття вивчали організацію роботи елементів бази мобілізаційного розгортання районного (міського) військового комісаріату в ході оповіщення, прийому та поставки мобілізаційних ресурсів до військових організаційних структур Збройних Сил та інших військових формувань України. Було практично відпрацьовано розгортання пунктів збору сільських та селищних рад, відділень прийому техніки, пунктів прийому особового складу під час формування підрозділу територіальної оборони.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.