Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 22:33:27

Міжнародна конференція філологів у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка

28.10.2011   13:47Агенцiя

28 жовтня в актовій залі ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція “Мови у відкритому суспільстві”, приурочена двадцятиріччю з дня заснування спеціальності “англійська мова” на історичному факультеті університету.

Пленарне засідання відкрили ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, Член-кореспондент НАПНУ Микола Носко та кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та методики викладання іноземних мов Світлана Бобир.

Взяти участь у науковому зібранні виявили бажання науковці із п’яти країн – України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Татарстану і США.

Учасники конференції відзначали, що з відкриттям нової спеціальності в Чернігові відродилася філологічна освіта, яка перед тим неодноразово то започатковувалась, то припиняла своє існування впродовж 95-ти літньої історії університету. Потребу ж у якісній мовній освіті населення міста й північного регіону загалом відчувало особливо гостро, оскільки Чернігівщина межує з Російською Федерацією й Республікою Білорусь, що природно спричиняло змішування мов і культур.

У програмі конференції проведення двох пленарних і шести секційних засідань, телеконференція “Інформаційно-комунікаційні технології у навчанні іноземних мов” та презентація навчального посібника “Практичний курс перекладу з англійської мови на українську”

Майже 90 статей за матеріалами доповідей учасників конференції, надісланих заздалегідь, опубліковані у 92-му випуску “Вісника ЧНПУ”.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Бобровицькі поліцейські оперативно розкрили крадіжку з магазину

Бобровицькі поліцейські оперативно розкрили крадіжку з магазину 17:37

Правоохоронці затримали «за гарячими слідами» трьох мешканців Київської області, які серед ночі зламали двері продовольчого магазину та обікрали заклад.

У Чернігові рятувальники ліквідували загорання на балконі дев`ятиповерхівки

У Чернігові рятувальники ліквідували загорання на балконі дев`ятиповерхівки 16:30

5 серпня о 12:31 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення, що на балконі однієї з квартир дев’ятиповерхового житловому будинку по вул. С. Русової, 25 виникло загорання.

В області лабораторно підтверджено інфікування коронавірусом ще 18 жителів області

В області лабораторно підтверджено інфікування коронавірусом ще 18 жителів області 15:25

Дані щоденного моніторингу рівня захворюваності на COVID-19 в області.

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.