Стартувала інформаційна кампанія "Небезпеку видно не одразу"
В Європейський день боротьби з торгівлею людьми, стартувала інформаційна кампанія «Небезпеку видно не одразу». Захід спрямований на привернення уваги громадян та засобів масової інформації до проблеми торгівлі людьми у регіонах.

Політична та економічна ситуація в Україні негативно вплинула на усі сфери життя суспільства. Протидія торгівлі людьми не визначається як пріоритетна діяльність, хоча і 2017 рік оголошений роком боротьби з торгівлею людьми. У зв'язку з цим виникає необхідність привернення уваги до даної проблеми з новою силою. Україна залишається країною постачання, транзиту та стала країною призначення - випадки торгівлі людьми також зафіксовано всередині України. Це стосується і мешканців Чернігівської області, яка є одним з лідерів трудової міграції.
За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, з 1991 року понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми. Представництво МОМ в Україні з 2000 року надало допомогу майже 14 тис. постраждалим від сучасного рабства. Лише за перші шість місяців поточного року Представництво МОМ виявило 639 осіб, які постраждали від торгівлі людьми з метою трудової та сексуальної експлуатації у 23 країнах, зокрема в Україні. Цей показник на 30% вище в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.
В рамках Всеукраїнської акції пройшли масові заходи в більшості регіонів України. Під час заходу розповсюджувалась друкована продукція відповідної тематики, відбувалась активна взаємодія організаторів зі ЗМІ, розповсюджувалась соціальна реклама, проходила популяризація номеру Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (безкоштовно номери 0800-505-501 та 527 - безкоштовно для користувачів стаціонарних телефонів та операторів мобільного зв’язку) та відбувалась роздача повітряних кульок з номером гарячої лінії батькам з дітьми на знак підтримки процесів зменшення явища торгівлі людьми в Європі.
Захід проводив Чернігівський громадський комітет захисту прав людини за сприяння Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Служби у справах дітей Чернігівської ОДА, Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Управління Державної міграційної служби в Чернігівській області, Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ГУНП України в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19
Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.
Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07
Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.
Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05
У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.
Бійцям 119-ої бригади Сил ТрО у міській раді вручили відзнаки 12:02
Захисникам вручили відзнаки.