Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 12:24:05

Громада-Бібліотека-ЗМІ: взаємодія в новому форматі

17.10.2017   16:27Агенцiя

Як ефективно взаємодіяти з місцевими засобами масової інформації, як залучити аудиторію за допомогою нових інструментів, як інформувати про процеси децентралізації в об`єднаних громадах?

Знайти відповіді на ці запитання та набути нові професійні компетенції мали можливість представники Городнянської, Деснянської, Іванівської, Корюківської, Михайло-Коцюбинської, Олишівської територіальних громад Чернігівщини під час тренінгу «Робота PR-Клубів бібліотек в умовах децентралізації», що відбувся в Чернігівській міській бібліотеці імені М. Коцюбинського завдяки проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

Цей проект покликаний підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи місцевого самоврядування. Через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ проект інформуватиме про суть реформи та підтримуватиме заходи, що активно залучають громадян до співпраці з органами місцевого самоврядування та передбачає створення прес-клубу бібліотек області.

Найбільш важливими питанням, яке потребує першочергового вирішення, учасники тренінгу назвали питання переформатування діяльності бібліотек, так як в процесі створення об’єднаних територіальних громад виникає багато запитань щодо статусу бібліотек та їх діяльності в нових умовах.

Тренінгова програма Прес-клубу була розрахована на побудову командної роботи, окреслення спільної сфери інтересів, налагодження комунікації, аби спільними зусиллями сприяти висвітленню у ЗМІ питань, що пов`язані з процесом децентралізації в Чернігівській області.

Серед завдань прес-клубу, одним з пріоритетних напрямків, є сприяння висвітленню в ЗМІ інформації щодо процесів децентралізації в Чернігівській області. Шляхом взаємодії бібліотекарів та журналістів інформувати громадськість про конкретні події в об`єднаних громадах, які роблять їх спроможними.
 
«Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади, – констатував запрошений почесний гість, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення АМУ Литвин Михайло Борисович, - саме від професіоналізму, досвіду, відповідальності органів самоврядування та взаємодії з громадою, залежить добробут населення та майбутнє наших міста та сіл».

Менеджер програми Любов Квасюк, зауважила, що суть реформи децентралізації має бути в доступній формі донесена до громадян у малих населених пунктах та містечках і саме бібліотеки можуть стати тими інформаційними майданчиками в громадах, а бібліотекарі мають нагоду навчитись перетворювати виклики сьогодення в можливості, додала ментор програми в Чернігівській області Олена Костриця.

Останні новини Чернігівщини

За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19

Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини 11:56

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.

Чернігівщина — бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 11:32

З 12 до 14 червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.

На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського - зловмисника затримано 11:08

20 червня близько опівночі на дорожній станції патрульної поліції в селі Кіпті Чернігівського району патрульні зупинили автомобіль, водій якого рухався під час дії комендантської години.

На Чернігівщині відкрили Центр захисту та підтримки дітей, які постраждали від насильства, за моделлю «Барнахус» 10:36

Днями у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди відкриття Центру захисту дітей за моделлю «Барнахус». Його створили в межах меморандуму про співпрацю між Чернігівською ОВА, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та ЮНІСЕФ. Центр став першим на Чернігівщині та шістнадцятим в Україні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини