Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 04:31:12

Відкриття "Арт-Подвір’я": без маркетологів не обійшлось

14.10.2017   11:58Агенцiя

13 жовтня в Чернігівському національному технологічному університеті внутрішнє подвір’я перетворилося на мистецький «Арт-простір».

Серед великої кількості продемонстрованих творчих здобутків викладачів та студентів маркетологи запрошували гостей до «Дерева бажань». Міми комічно жестикулювали, а запрошені та учасники із задоволенням фотографувались на пам’ять.

Незабутнє враження залишила студентська рада, танцюючи «польську бельгійку» – цей танок привезли до університету наші студенти з Польщі, які брали участь у проекті «Start up it» (зокрема студентка-маркетолог 4 курсу групи МР-141 Аліна Зубець).
 

За нашу активну участь у проекті «Відкритий простір «АРТ-ПОДВІР’Я» кафедра маркетингу, PR-технології та логістики отримала подяку від організаторів цього креативного заходу.

Дієві особи:
˗задум: Вікторія Жидок, Аліна Пінчук та Ігор Рябов;
˗міми: Ігор Козаков Костянтин Петренко;
˗волонтери: Аліна Зубець, Анастасія Католик, Анастасія Ребенок, Анастасія Шкулепіна, Ірина Єльчищева;
˗фотокореспондент: Просунко Дар’я.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.