Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 09:04:33

Ліцеїсти ЧОПЛ: "Україна починається з мене"

07.09.2017   15:22Агенцiя

Учителі, учні, батьки Чернігівського обласного педагогічного ліцею переконані, що гідне життя в країні, її благополуччя, формування основних цінностей залежить від кожного з нас.

Саме тому вирішили зібратися на традиційному зборі «Натхнення», який носив символічну назву «Україна починається з мене».

Тематика та наповненість трьох днів  покликана познайомити учнів та вчителів із основними викликами сучасної освіти для учнів, батьків, учителів. Тому напрямки діяльності під час збору «Натхнення» вбачали компетентнісний підхід, в основі якого лежить впровадження в освітній простір ліцею національної концепції «Нова українська школа».

Перший день збору, або «Натхнення вчителя і учня – осердя нової української школи» мав на меті обмінятися основними джерелами натхнення для реалізації власних, особистих проектів та ідей. Це учасники збору зробили під час коворкінгу «Особистий простір для радикальних інновацій ліцею», який став своєрідним пошуком способів презентації кожного учасника. Тут учні, педагоги та батьки демонстрували літні вершини – досягнення під час літніх шкіл як ліцею, так і обласних чи міжнародних, у яких змогли взяти участь. Презентували також можливості для реалізації стартапів, інноваційних ідей уже в 2017-2018 навчальному році.  Вечір презентації ІІ курсу «Це наше, і це твоє» став яскравим доповненням першого дня.

Освічені українці, всебічно розвинені, відповідальні громадяни і патріоти, здатні до інновацій – ось хто поведе українську економіку вперед у ХХІ столітті. Надзавданням другого дня «Освіта – прикраса для щасливих і втіха для нещасних» стало посилення, поглиблення усвідомлення важливості освіти для розбудови держави, усвідомлення національної гідності, гордості за свій народ і відданості йому.

Під час форуму  «Новий формат освіти: відповіді на виклики» за участі експертів у галузі освіти, агентів змін, громадських активістів, учнів, батьків учасники мали нагоду обмінятися досвідом та результатами обговорень між собою та виробити основні положення Декларації змін (саме її прийняття стало ключовою подією збору). Творча презентація учителів, батьків та першокурсників «Ти сам собі країна» ще раз довела, що ми готові до змін, і вони вже тривають!

Основний меседж третього дня «Будуємо нову реальність» – показати шляхи, можливості, необхідність безперервної освіти у глобалізованому, інформаційному світі. Уся країна Ліценія зібралася на Родинному колі з нагоди свята 1 вересня «Батьківщина одна. Це Україна». Флешмоб «Прапор єднання», виступи директора ліцею Ганни Василівни Коломієць, представників батьківської громади, отримання перших нагород учнями ліцею за досягнення у навчанні та прагнення до саморозвитку і самовдосконалення – усе це та багато іншого свідчить про готовність будувати країну вже сьогодні.

Закінчився збір «Натхнення» першим уроком для учнів та загальноліцейною конференцією і засіданням Ради ліцею, ключовою подією яких стало прийняття Декларації змін – своєрідних намірів усіх представників ліцейної громади до покращення якості освіти в українській школі. Розуміючи, що наше оточення змінюється постійно, ми готові до нових викликів. А головне – готові змінювати себе та йти в ногу з часом, аби жити в незалежній, процвітаючій, освіченій Україні.

Останні новини Чернігівщини

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20

У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини