Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 19:51:51

Розпочався тренінг програми "Молодіжний працівник"

27.07.2017   13:13

26 липня розпочався Базовий тренінг програми "Молодіжний працівник", що реалізується за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Програми розвитку ООН в Україні, Державного інституту сімейної та молодіжної політики, Управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та Чернігівського Молодіжного центру праці.

Захід урочисто відкрив начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради - Дериземля Андрій Васильович, який наголосив на важливості молодіжної роботи та висловив сподівання, що знання, отримані на тренінгу будуть рушійною силою роботи з молоддю.

Модераторами заходу є: Івженко Альона, Тимченко Анжела, Сімонова Ірина, Котеленець Олег.

Тренінг триватиме три дні на базі Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету (вул. Козацька 1а).

Його учасниками стали активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю, державні службовці, працівники закладів освіти, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні з Чернігівської області.

Програма складається з трьох модулів:
Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота.
Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді.
Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника.

Основними завданнями тренінгу є: забезпечення учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики; налагодження діалогу між різними учасниками молодіжної політики та надання учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року