На Чернігівщині завершилося мобілізаційне навчання з військовозобов'язанними
28 травня на базі Чернігівського обласного військового комісаріату завершилося двотижневе мобілізаційне навчання з понад 150 військовозобов'язаними, призваними військкоматами Чернігова, Ніжина, Мени та Козельця.
Перебуваючи на підбитті підсумків навчань заступник начальника управління оборонного планування Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Микола Попельський висловив військовозобов'язаним вдячність за проведену роботу під час як теоретичних, так і практичних занять в польових умовах на заключному етапі зборів.
- Важко з вами розставатися. За ці два тижні ви стали частиною військового колективу. Я впевнений, що вміння, які ви продемонстрували в ході навчань принесуть користь не тільки Збройним Силам, але й у вашій "мирній" роботі на підприємствах, держслужбі і, навіть, у бізнесі, - повідомив він.
Після словесних подяк, учасники зборів отримали грамоти та чергові військові звання запасу і, після здачі форми й екіпірування, знову поринули у цивільне життя.
- Я ніби повернувся на 25 років у часі, відчув себе молодим, отримав якесь моральне задоволення, - поділився враженнями від зборів капітан запасу Ігор Грищенко,- були, звичайно, і деякі труднощі. У моєму підпорядкуванні перебувало 28 військовозобовязаних, люди з різним рівнем освіти та різними життєвими позиціями. Тому спочатку, на етапі злагодження підрозділу, виникали деякі професійні непорозуміння.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.