Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 21:42:09

Команда Чернігівської області - у трійці лідерів VІ Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних ботаніків

22.06.2017   09:26Агенцiя

VI Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків відбувся в червні цього року на Кіровоградщині. До м. Кропивницького з’їхалися команди з 16 областей України. Чернігівщину представили учні обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Кожна команда отримала «Робочий щоденник учасника польового збору», згідно з яким учасники заходу мали виконати ряд завдань: дослідити характер і типи ландшафту геоботанічної ділянки, з’ясувати зв’язки між рослинними угрупуваннями, рельєфом, ґрунтами; зробити фотографії інтродукованих рослин та підготувати презентацію; вивести «формулу геоботанічної ділянки» тощо.

Усі команди здійснили камеральну обробку даних практикуму, оформили презентації проектів та підготували їх до захисту.

За результатами польових досліджень юні ботаніки Чернігівщини посіли ІІІ місце, а у фотовиставці «Рослини України, які підлягають особливій охороні» — ІІ місце та нагороджені Дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

 
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини