Управління персоналом в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування
Постійно діючий семінар з питань реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування розпочався в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Перше заняття проводиться з 7 червня по 8 червня.
![](/uploads/17886-m.jpg)
Участь у навчанні беруть керуючі справами виконавчих апаратів районних рад, начальники організаційних відділів районних рад, міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського, Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, працівники апарату обласної ради.
У відкритті семінару взяли участь Зубок Олена – керуюча справами виконавчого апарату Чернігівської обласної ради та Бойко Володимир – директор Центру, кандидат історичних наук.
У ході бесіди наголошувалося на важливості проведення вищезазначеного навчання, оскільки реформа державного управління є однією з основних реформ у нашій країні. Ефективна система державного управління є одним з основних чинників конкурентоспроможності країни.
У свою чергу Володимир Бойко наголосив на необхідності вивчення досвіду роботи об’єднаних територіальних громад, оскільки це допоможе пришвидшити процес реформування місцевого самоврядування та створення нових ОТГ. Відповідно, з метою вивчення діяльності функціонування територіальної громади слухачів очікує поїздка до Вертіївської об’єднаної територіальної громади.
Окрім цього, учасники семінару ознайомляться з основними аспектами Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; організацією роботи районних рад, депутатів, постійних та інших комісій районних та міських рад; розглянуть правові аспекти діяльності органів місцевого самоврядування; дізнаються як керувати особистою ефективністю та як навчитися мотивувати себе для управління персоналом.
Також слухачі ознайомляться зі змінами в підзаконних нормативно-правових актах з питань проходження служби в органах місцевого самоврядування.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.