Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 04:58:00

Звітна виставка Центру народних ремесел для дітей та юнацтва

27.05.2017   11:41Агенцiя

24 травня в Чернігівському обласному центрі народних ремесел для дітей та юнацтва ОМЦ навчальних закладів культури і мистецтв обласної ради, була відкрита «Звітна виставка» за підсумками 2016/2017 навчального року.

Виставка є традиційною, головним пріоритетом у вихованні дітей Центру є національно-патріотичне виховання засобами народного мистецтва, виховання у дітей почуття гордості за свій народ і свою державу, сприяння відродження кращих народних традицій, формування атмосфери суспільної злагоди.

Куратор виставки – провідний методист по розвитку народних ремесел, веденню виставкової діяльності центру ремесел Яна Погребнюк.

В експозиції представлені кращі роботи учнів Центру народних ремесел, за звітний період поточного навчального року, та керівників студій: «Декоративна різьба» - Андрій Каменецький та Олександр Сіроштан, «Кераміка» - Сергій Янков, «Ткацтво» - Ірина Горох, «Плетіння (художні вироби із лози, соломки, рогози)» - Лідія Гончар, «Художній розпис» - Маріанна Ваценко, «Декоративний розпис (Батік)» - Валерій Дмитрієв, «Художня обробка шкіри» - Наталія Войстрикова.

В роботах закладена не просто майстерність молодих майстрів, а й ще й привабливий світ дитячих вражень, природне відчуття краси, ліній та барв, що додає своєрідної величі й чарівної магії творам народного мистецтва.

Найактивніші учні були відзначені заступником директора обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв обласної ради Світланою Сакір дипломами та подяками. Також отримали подарунки та запрошення на атракціони до міського парку культури та відпочинку.

До привітань долучилися: театр «Феєрія» керівник – Інна Присєкайло, голова громадської організації «Ліга жінок міста Чернігова» Людмила Канюка, директор художньої школи Марія Рибіна-Ткач, співак-режисер Сергій Макашов та завідуюча центром народних ремесел Наталія Тищенко.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).