Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 13:34:28

День, насичений подіями: замміністра освіти і науки України Павло Хобзей відвідав Чернігівщину

26.05.2017   10:44Агенцiя

У заключний день ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 25 травня до заходу доєднався заступник Міністра освіти і науки України, голова головного штабу з організації та проведення гри «Сокіл» («Джура») Павло Хобзей.

У рамках робочої поїздки до Чернігівської області замміністра ознайомився з облаштуванням наметового містечка, програмою конкурсів і змагань Гри «Сокіл» («Джура»), поспілкувався з її учасниками. Нагадаємо, що захід проходив на базі дитячого табору «Юний турист» у селі Количівка Чернігівського району.

Також Павло Хобзей взяв участь у семінарі директорів професійно-технічних навчальних закладів України, що відбувся в Чернігівському вищому професійному училищі побутового обслуговування. Під час заходу учасники обмінялися досвідом функціонування в Україні навчально-практичних центрів, створених на базі професійно-технічних навчальних закладів за кошти державного бюджету у 2016 році. Також обговорили цьогорічні перспективи створення таких центрів.

У рамках семінару відбувся «круглий стіл», на якому йшлося про проблеми та подальші плани створення і розвитку навчально-практичних центрів сучасних швейних технологій.

У ході візиту замміністра відвідав опорну Ріпкинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2, ознайомився із станом матеріально-технічної та навчально-методичних баз закладу. Також він зустрівся з учнівським і педагогічним колективом школи та керівництвом Ріпкинського району. Головною темою розмови стало пілотне впровадження в навчальному закладі з 1 вересня 2017 року нового Державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа».

Павло Хобзей також взяв участь в урочистому закритті ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбулося на Красній площі обласного центру, а також зустрівся з керівниками органів управління освітою, завідувачами та директорами районних і міських методичних кабінетів.

 
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини