Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 12:37:42

"Відчуй себе впевнено"

26.05.2017   10:05

Тренінги під такою назвою пропонують безробітним учасникам АТО служба зайнятості та громадська організація «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

24 травня такий захід відбувся в Чернігівському міському центрі зайнятості.

Секрети, як позбутися страхів, подолати стрес, отримати бажану роботу, віднайти душевний спокій і знову навчитися радіти життю, розкрили бійцям психолог громадської організації Олег Галепа та фахівці служби зайнятості.

Учасників заходу ознайомили з негативними наслідками стресу та методами його подолання, навчили знаходити приховані резерви та використовувати їх під час криз, контролювати свої емоції, отримувати насолоду від повсякденних речей. Під час тренінгу присутніх також поінформували про ситуацію на ринку праці, послуги служби зайнятості та актуальні вакансії.

До речі, протягом січня-квітня 2017 року в області на обліку в службі зайнятості перебували та отримували соціальні послуги 826 учасників антитерористичної операції на сході країни.

За сприяння служби зайнятості роботу знайшли 83 вчорашніх воїнів, з яких 10 стали підприємцями, отримавши фінансову допомогу від служби зайнятості на відкриття власної справи, одного чоловіка працевлаштовано на нове робоче місце з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 11 осіб обрали військову службу за контрактом.

Крім того, 74 колишніх бійців залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 32 - направлено на професійне навчання.

На 1 травня 2017 року на обліку в службі зайнятості налічувалось 579 безробітних учасників АТО.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини