Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 21:03:09

Відбулась IX Міжнародна науково-практична конференція "Концептуальні проблеми розвитку регіону в умовах децентралізації"

27.04.2017   10:38Агенцiя

26 квітня в приміщенні Чернігівського інституту МАУП традиційно відбулась IX Міжнародна науково-практична конференція «Концептуальні проблеми розвитку регіону в умовах децентралізації».

У її роботі взяли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Чернігова і Києва, науковці науково-дослідних установ, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, зарубіжні наукові фахівці.

Формат конференції передбачав обмін практичним та проектним досвідом провідних фахівців з означеної тематики.

Проводячи цей захід, наш Інститут виходить із того, що наукова діяльність є одним з пріоритетних напрямків діяльності, оскільки саме належне наукове осмислення сутності проблем може забезпечити розробку найефективніших способів їх вирішення.

Урочисте відкриття конференції розпочалось виступом директора інституту – кандидата економічних наук, доцента Мурашка Миколи Івановича. Він привітав усіх присутніх, засвідчив актуальність заходу та доцільність обміну думками, розкрив основні напрямки роботи учасників конференції та побажав усім плідної роботи.

Доклади учасників були згруповані за трьома напрямами, а саме:
- Секція І. «Економічна (економічні науки)». З даної тематики були запропоновані наступні виступи:
1. Професійний розвиток співробітників в рамках проектної роботи як ключовий фактор для дослідження гнучкості та сталого розвитку підприємства – Дітмар Єнке, виконавчий віце-президент компанії «ВВ Engineering».
2. Сила інновацій та необхідних для неї змін – Клаус Шефер, доктор технічних наук, професор компанії «ВВ Engineering».
- Секція ІІ. Правова (юридичні науки). У цьому напрямку була представлена доповідь «Правовий аналіз колективних договорів університетів Чернігівської області» Пузирного Вячеслава Феодосійовича, професора кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету, доктора юридичних наук, доцента.
- Секція ІІІ. Соціально-гуманітарна (соціальні, гуманітарні та прикладні науки). За даним напрямом учасникам конференції було запропоновано доповідь «Заробітна плата міського населенні України: історія і сучасність» Ямпольця Павла Віталійовича, кандидата історичних наук, завідувача кафедри гуманітарної та фундаментальної підготовки Чернігівського інституту імені Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП».

Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на міжнародній науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність фахової спільноти сприймати виклики різноманітних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання. Тому конференція змогла об’єднати погляди різних учасників.

Підсумовуючи роботу конференції, Мурашко М. І. подякував усіх присутніх за цікавий діалог, що склався між учасниками конференції та побажав розширювати коло наукових пошуків й активніше приймати участь у наукових заходах.


Прес-служба МАУП

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.