Представники Військової служби правопорядку навчають молодь
В Чернігівському національному педагогічному університеті військові інструктори з бойових мистецтв розпочали навчання прийомам рукопашного бою за розробленими методиками для своїх побратимів, дітей військовослужбовців та студентів місцевих вишів.

Тренування проводяться двічі на тиждень. Група навчаємих складає близько двадцяти чоловік. Основним пріоритетом є те, що освоєння напрямків бойової майстерності, таких як рукопашний бій, панкратион, самбо, бойове самбо, бокс абсолютно безкоштовне.
Інструктори запевняють, що майже всі учасники за час навчання вже мають значні успіхи у місцевих та всеукраїнських змаганнях.
Молодь з задоволенням відвідує заняття та прагне до нових спротивних успіхів аби бути першими.
Тож незабаром секція з бойових мистецтв буде розширюватись, а її вихованці зроблять значний крок до спортивних вершин.
Ігор Березинський
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.