Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 17:23:42

Учні Чернігова обговорили питання енергоефективності

08.04.2017   12:41Агенцiя

Учні Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2 дізналися про методи економії ресурсів у побуті. Зацікавленість та обізнаність щодо питань енергозбереження особливі дітки продемонстрували під час інформаційної зустрічі «Я прагну бути корисним своїй державі. Зберігаючи ресурси – покращуємо майбутнє», яку організувала Громадянська мережа ОПОРА.

«Важливо працювати не лише зі звичайними дітками, а й з тими, що потребують додаткової уваги, які мають бажання долучатися до позитивних змін в державі. Молодь – майбутнє нашої держави, і потребує значних знань у різних аспектах життя. Звичайні правила поведінки у побуті стають звичками і формують раціональне ставлення до ресурсів. Наприклад, звичка закривати кран піч час чистки зубів дозволяє нам економити до 10 літрів води. А якщо не допускати утворення накипу в чайнику – це допоможе заощадити електроенергію на його обігрів», – розповіла місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Під час перегляду мультфільму «Добре світло» учні ліцею дізнавалися, як саме вони впливають на оточуючий світ. Після цього учасники зустрічі обговорили, чому важливо заміняти звичайні лампи розжарювання на енергозберігаючі.
 
Минулого року Громадянська мережа ОПОРА провела акцію зі збору макулатури у Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі № 2, а за виручені кошти та з допомогою меценатів адміністрація закладу замінила всі звичайні лампи розжарювання на енергозберігаючі у приміщенні центру. Відтак, учні добре знають, навіщо потрібно використовувати енергоефективні заходи.

Наостанок для того, аби слідкувати за температурою в приміщенні, дітки отримали екологічний термометр від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур 10:40

Затримання особи, проведення слідчих, вручення підозри, функціонування інституту дізнання – неповний перелік дій, до участі в яких через регіональні центри з надання БВПД залучаються адвокати для захисту прав та інтересів затриманих та обвинувачених осіб. Ефективна взаємодія в цих питання є гарантією належного дотримання прав людини та національного законодавства.

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині 10:22

Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки.

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання 10:10

Від початку запровадження в Україні додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 8 по 20 січня 2021 здійснили 1324 перевірки суб’єктів господарювання.