Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 01:43:50

Фахівці Головного експертно-криміналістичного центру провели тренінг для інспекторів прикордонної служби Чернігівського загону

07.04.2017   14:55Агенцiя

Аби постійно та системно підвищувати рівень професійної підготовки прикордонників органів охорони державного кордону у сфері перевірки паспортних документів фахівці Головного експертно-криміналістичного центру Держприкордонслужби провели навчальний тренінг.

Зокрема, протягом тижня вони навчали інспекторів прикордонної служби Чернігівського загону додатковим способам поглибленої перевірки документів за якими громадяни перетинають державний кордон України.

Під час навчального тренінгу прикордонні інспектори мали нагоду підвищити свій фаховий рівень та удосконалити практичні навички вивчення  паспортних та інших документів, які використовують не лише громадяни України, а й іноземці та особи без громадянства.

Зокрема, 30 інспекторів прикордонної служби вивчили новітні технології в системі захисту документів із демонстрацією прикладів можливих способів та методів їх підроблення. Для закріплення теоретичних знань експерти провели практичні заняття з розпізнавання підробок за допомогою спеціальних технічних приладів перевірки документів.

Варто зазначити, що такі навчання у прикордонному відомстві України проводяться не вперше. Лише протягом минулого року фахівці Головного центру організували 10 навчальних тренінгів з різними категоріями персоналу прикордонних підрозділів.

Цього року в Державній прикордонній службі України заплановано проведення ще 15 подібних тренінгів. До них будуть залучені представники всіх органів охорони державного кордону.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.