Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:24:37

Рятувальники проводять профілактично-роз'яснювальні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки культових закладів

07.04.2017   14:23Агенцiя

Аби свято Великодня пройшло без надзвичайних подій, рятувальники Чернігівщини проводять профілактично-роз'яснювальні заходи, направлені на недопущення пожеж у культових закладах під час проведення масових заходів.

6 квітня фахівці Бахмацького та Корюківського районних підрозділів Управління  ДСНС України у Чернігівській області на території районних центрів провели інформаційно-роз'яснювальні заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки приміщень храмів, які будуть задіяні під час проведення святкових заходів.

Особлива увага рятувальниками зверталася на стан утримання шляхів евакуації, безпечної експлуатації систем опалення,  електричних мереж і приладів, наявність первинних засобів пожежогасіння та джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.

Фахівці ДСНС України вказали на наявні недоліки, провели з настоятелями храмів і персоналом протипожежні інструктажі та вручили пам'ятки з короткими інструкціями про заходи забезпечення пожежної та техногенної безпеки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.