Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 01:25:57

Молоді журналісти продовжують розвивати медійні навички

01.04.2017   12:44Агенцiя

– Кожна людина – індивідуальність, тому й стиль роботи у кожного свій, особливий. У журналістській діяльності це дає можливість створювати цікавий продукт, орієнтований на широке коло читачів. На цьому 30 березня наголосила головний редактор чернігівської міської газети «Панорама» Валентина Трахтенберг під час спілкування з молодими медійниками, учасниками проекту «Школа молодого журналіста».

У ході навчання журналісти-початківці більше дізналися про редакційну політику ЗМІ та особливості роботи у друкованих виданнях.

Валентина Трахтенберг зазначила, що у кожного засобу масової інформації є своя редакційна політика – основа організаційної роботи. Вона формується в залежності від смислового навантаження, на яке зорієнтований телеканал, радіо, газета чи інтернет-портал.

Одним з етапів тренінгу стало обговорення особливостей роботи журналістів друкованих видань та підготовки газетних матеріалів. Тренер порадила першочергово визначити цільову аудиторію, а вже потім – обирати тему, котра її зацікавить. До того ж новина має привертати увагу з самого початку й при цьому бути викладеною доступною для пересічного читача мовою.

Спілкування продовжилося у форматі «запитання-відповідь». Наприкінці розмови Валентина Трахтенберг підкреслила, що кожен журналіст повинен постійно розвиватися та навчатися, адже, щоб стати професіоналом, самого таланту замало. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини