В гостях у "Берегині" - школярі
Як і хто виготовляє зручні дитячі капці, яскраві черевички та модні чобітки дізналися учні 3-х класів чернігівської загальноосвітньої школи № 2 під час відвідування підприємства, що є одним із лідерів взуттєвої галузі України.
29 березня професіографічну екскурсію для них на ПрАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня» організували фахівці служби зайнятості.
«Аналіз вакансій, які подають роботодавці до служби зайнятості, свідчить про брак робітничих кадрів на ринку праці, - говорить директор Чернігівського ОЦЗ Лідія Падалка. – Попитом у Чернігові вже давно користуються швачки. Ось і «Берегиня» час від часу запрошує на роботу складальників верху взуття. Щоб з дитинства сформувати в людини позитивне ставлення до робітничих професій, розширити її світогляд, націлити на відповідальне ставлення до вибору майбутньої трудової діяльності, служба зайнятості проводить для школярів молодших класів різноманітні профорієнтаційні заходи, зокрема професіографічні екскурсії».
Пройшовшись цехами підприємства, діти ознайомилися з процесом виготовлення взуття, обладнанням, задіяним у виробництві, умовами праці. Дізналися також про історію становлення фабрики.
Сьогодні це підприємство виготовляє сучасне дитяче, жіноче та чоловіче взуття з натуральних матеріалів на всі пори роки. В асортименті: текстильне і шкіряне, домашнє, а також взуття для виробничих та господарських потреб. Славиться ж «Берегиня» насамперед виробництвом взуття для дітей. Чернігівську продукцію залюбки купують не лише українці, а й грузини, молдовани, австрійці, канадці тощо. Дбає «Берегиня» і про своїх працівників, які мають гідну заробітну плату, змогу харчуватися в їдальні та відвідувати тренажерну залу.
Отож, діти переконалися: для того, щоб стати справжніми професіоналами і працевлаштуватись на гарну роботу, одного бажання замало, слід, насамперед, обрати затребувану на ринку праці професію, озброїтися фаховими знаннями, бути старанними і наполегливими в досягненні своєї мети. А на згадку про цікавий та корисний захід учні отримали іміджеві ручки та блокноти від «Берегині».
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.