Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:15:23

Учасники семінару дізнаються про можливості, які надає співробітництво органів влади та місцевого самоврядування з європейськими інституціями

23.03.2017   08:52Агенцiя

"Можливості та додаткові ресурси для розвитку громад за рахунок поглиблення співробітництва з міжнародними організаціями та участі в актуальних грантових програмах (проектах)" -

Тематичний короткотерміновий семінар щодо пошуку додаткових ресурсів для розвитку територіальних громад та участі в актуальних грантових програмах проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 22 – 23 березня. Цільовою аудиторією семінару є представники райдержадміністрацій, міст обласного значення та голови об’єднаних територіальних громад.

Учасники семінару дізнаються про можливості, які надає співробітництво органів влади та місцевого самоврядування з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями; актуальні можливості застосування проектного підходу для розвитку сільських територій.

Увага присутніх звертатиметься на досвід участі Чернігівської області у проектах міжнародної технічної допомоги та грантах; досвід  розробки та управління проектами в територіальній громаді та конкурс проектів інститутів громадянського суспільства в рамках реалізації програми розвитку інститутів громадянського суспільства «Чернігівська громада» на 2016 – 2020 роки.

Наступна серія практичних занять присвячуватиметься особливостям планування проекту (основам проектного менеджменту); вимогам до заповнення аплікаційної форми; критеріям інноваційності проекту.

Також мова йтиме про управління ризиками проекту, оцінювання успішності та моніторинг реалізації проектів; формування бюджету проекту, планування кошторису видатків та типові недоліки проектних пропозицій. Учасники семінару візьмуть участь у «круглому столі» на тему «Реалізація в Чернігівській області проектів за рахунок міжнародної технічної допомоги (в яких бенефеціаром виступає обласна державна адміністрація)».
 

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини