Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 вересня, 02:47:02

Зустріч студентів з головою Чернігівської районної ради

15.05.2012   16:58Агенцiя

15 травня голова Чернігівської районної ради Михайло Литвин зустрівся із студентами Чернігівських ВУЗів, які беруть участь у проекті “Студенти для органів місцевого самоврядування”.

Під час зустрічі Михайло Борисович розповів студентам про функції, структуру та роботу районної ради. Дізналися студенти і про склад ради та її партійно-політичне забарвлення.

Окрему увагу приділив керівник райради перспективам розвитку району, як осередку аграрної галузі. “Аграрний сектор має розвиватися і головною складовою має бути тваринництво”, переконаний Михайло Литвин.

Відповідаючи на запитання студентів, Михайло Литвин ще розповів про будівництво школи в Седневі, про інвестиції ті що є і ті, які плануються. Цікаво було послухати про життєвий шлях керівника Чернігівської райради. Бо є чому повчитися. А під завершення зустрічі Михайло Борисович на прохання гостей дав кожному пораду щодо пошуку свого місця у житті.

“З порадами дуже легко, але як їх оцінювати, як їх реалізовувати – це багато в чому залежить від Вас” – сказав голова Чернігівської районної ради.

Він також зазначив, що будь-які двері самі по собі не відкриються – для цього потрібно докласти зусиль. Так само і в житті, аби щось отримати – треба докласти зусиль, терпіння та праці.

А щоб студенти побачили, як проводить свою роботу районна рада, їх запросили на наступне засідання сесії.

Рибак Вероніка

Останні новини Чернігівщини

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби

Двоє чоловіків заплатять штраф за незаконний вилов риби 11:47

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 13.09.2019 двох місцевих жителів засуджено за незаконне зайняття рибним добувним промислом, що спричинило істотну шкоду (ч. 1 ст. 249 КК України).

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

Обговорено результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції 11:17

Результати реалізації заходів протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції у рамках компоненту PEPFAR проекту «Challenge TB» в Чернігівській області обговорено на засіданні за «круглим столом» в обласному центрі.

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону

Міський голова Чернігова про ризики цьогорічного опалювального сезону 11:02

На ранковій нараді у муніципалітеті сьогодні учергове проаналізували стан боргів у сфері ЖКГ та по теплопостачальним підприємствам.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:44

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини