Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 19:12:55

"Журналіст – активний учасник подій, тому він найголовніше джерело інформації"

03.03.2017   09:48Агенцiя

На цьому медійникам-початківцям наголосила журналіст з майже 40-річним стажем Ольга Чернякова на черговому занятті «Школи молодого журналіста», що відбулось 2 березня.

Під час зустрічі учасники проекту вчилися знаходити та опрацьовувати різні джерела інформації.

Події, явища, історії людей, – це факти, які мають знайти та об’єктивно висвітлити журналісти. Для цього медійникам потрібно завжди перебувати на «передовій». Спостерігати, спілкуватись, слухати, дивитись, мислити, сумніватись, шукати та вже потім створювати інформаційний продукт.

Важливо, щоб кожне повідомлення підтверджувалось джерелами, які не дозволять читачеві сумніватися в достовірності публікації.

Ольга Чернякова серед основних джерел виділяє: прес-конференції, документи, засоби масової інформації, інтернет та соціальні мережі, фото та відео, чутки, несподіванки, дзвінки і навіть казки та багато інших.

Під час зустрічі також обговорено тонкощі інтерв’ювання, які слухачі «Школи молодого журналіста» практично відпрацювали разом з тренером.

Крім того, Ольга Чернякова поділилася з учасниками історіями власної журналістської діяльності та спеціально для медійників проекту розробила список з 20 порад зі збору та обробки джерел.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини