Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 06:50:06

"Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку суспільства"

03.03.2017   07:43

Перше заняття за програмою постійно діючого тематичного семінару проведено Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для посадових осіб Чернігівської міської ради, її виконавчих органів 1 березня. Тема заняття: «Впровадження електронного декларування (розпорядження КМУ від 25.12.2013 № 1072)».

Під час заняття розглядався порядок заповнення форми декларації в системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зокрема, зверталася увага на такі складові декларації як інформація про суб’єкта декларування, про членів його сім’ї, цінне рухоме майно, транспортні засобі, об’єкти нерухомості, об’єкти незавершеного будівництва, цінні папери, корпоративні права, доходи, у тому числі подарунки, грошові активи, фінансові зобов’язання, видатки та правочини суб’єкта декларування, робота за сумісництвом та інше.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини