Військовослужбовці та учасники АТО стають магістрами
В Чернігівському національному технологічному університеті військовослужбовці та учасники АТО набувають нового фаху.
Завідувач кафедри менеджменту та державної служби Чернігівського національного технологічного університету Микола Бутко зазначив, - в навчальному процесі ми прагнемо виходити з того, що це особлива категорія студентів, які поєднують навчання з своєю місією військовою, тому – гнучкий графік, індивідуальний підхід, максимальна допомога в опануванні тим чи іншим предметом – це є нормою.
Військові впевнені, що після звільнення трудова діяльність продовжується, зокрема в сфері управління, а досвід отриманий під час проходження військової служби стане їм в нагоді у навчанні.
Викладачі задоволені фаховою підготовкою військових, адже вони зарекомендували себе як великі практики та стратеги і постійно впроваджують та доводять це економічними, психологічними та управлінськими рішеннями.
З кожним курсом слухачів з числа військових більшає. Так, цього року вони склали третину всього потоку управлінців.
Ігор Березинський
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.