Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 14:07:09

Фахівці ДСНС провели лекційні заняття зі студентами кооперативного коледжу

02.03.2017   07:25Агенцiя

1 березня фахівці Управління ДСНС України у Чернігівській області на базі пожежно-технічної виставки провели лекційні заняття з питань безпеки життєдіяльності із групою майбутніх правознавців Чернігівського кооперативного коледжу.

В ході занять рятувальники продемонстрували навчальний відеофільм, розповіли статистичні дані про кількість пожеж і надзвичайних подій, зареєстрованих на території області, їх наслідки та основні причини виникнення.

Крім того, за допомогою макетів вогнегасників довели основні  технічні характеристики, відмінності та методи їх використання під час ліквідації різних класів пожеж.

На завершення заходу, фахівці ДСНС України провели екскурсію по пожежно-технічній виставці та ознайомили студентів з історією створення та сучасністю Служби порятунку "101" Чернігівської області, а також звернули увагу на дотриманні правил безпеки у побуті, під час навчання, дозвілля та при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини