Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 січня, 21:50:03

"Сірники до рук не брати! Бо згоріти може хата"

15.05.2012   07:11Агенцiя

Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління. Знаючи основні вимоги та маючи навики поводження в тій чи іншій надзвичайній ситуації, як в ранньому віці, так і в майбутньому, дитина не стане винуватцем їх виникнення і в будь який час зможе допомогти та захистити і себе, і оточуючих.

Нажаль, із настанням літніх канікул значно зростає небезпека дитячого травматизму, адже у дітлахів з'являється більше вільного часу, а батьки не завжди можуть приділити їм достатньої уваги.

Саме тому Міністерство надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України щорічно перед настанням літніх канікул організовують проведення у дошкільних та загальноосвітніх закладах "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності". В Чернігівській області цей захід проходив з 07 по 11 травня.

Класно-групові заняття за участю фахівців МНС, Держтехногенбезпеки, відвідування дітьми пожежно-технічної виставки та пожежно-рятувальних підрозділів, проведення змагань, конкурсів, вікторин з питань безпеки життєдіяльності, практичне відпрацювання елементів поводження в різноманітних надзвичайній ситуації - ось неповний перелік заходів, що проводився в закладах освіти області.

А 11-го травня вже в вісімнадцяте обласний Палац дітей та юнацтва приймав команди юних пожежників-рятувальників з різних куточків Чернігівщини. 

Під час урочистого його відкриття з привітальними словами звернулися головний суддя змагань - начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Територіального управління МНС в області підполковник служби цивільного захисту Андрій Хожаїнов та методист з безпеки життєдіяльності навчально-методичного центру профтехосвіти управління освіти і науки облдержадміністрації Олег Котєвич.

У першому конкурсі "Візитка", перемогу здобула команда Козелецької гімназії. Друге і третє місця посіли команди ЗОШ ім. Шевченка м. Мена та ЗОШ №2 смт Ріпки.

У другому конкурсі "Капітанів команд" на 39 запитань з різних напрямків основ безпеки життєдіяльності найбільше правильних відповідей за найменший час надали команди ЗОШ №29 м. Чернігова, Куликівської ЗОШ та Ніжинської ЗОШ №10. 

У третьому конкурсі "Домашнє завдання" команди, використовуючи різні жанри мистецтва, демонстрували тематичні виступи за тематикою профілактики надзвичайних подій та про роботу рятувальників. Феєрія музики, пісень, віршів та гумору супроводжувала виступи юних пожежників. Журі оцінювало змістовність та оригінальність розкриття теми, творчий задум, театральну, хореографічну та вокальну майстерності, оформлення виступів, а також гумор учасників.

За результатами обласного фестивалю дружи юних пожежників перше місце і право представляти Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях виборола команда школи №29 м. Чернігова. Друге і третє загальнокомандні місця у Козелецької гімназії та Ніжинської ЗОШ №10. Всі учасники отримали кубки, грамоти та подарунки.

Фестиваль закінчився, проте робота з питань безпеки життєдіяльності, пропаганди здорового способу життя триває, адже попереду літо, найбільш корисна, але й небезпечна пора для маленьких громадян області.

ТУ МНС та УДІТБ у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Слідчого поліції засуджено за корупцію

Слідчого поліції засуджено за корупцію 16:05

За матеріалами Служби безпеки України засуджено слідчого Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, який вимагав та отримав хабар від фігуранта кримінального провадження.

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни 15:56

Кабінет міністрів України на засіданні в середу прийняв розпорядження Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров'я в госпітальних округах на період до 2023 року.

На Чернігівщині споживачам мають повернути зайво нараховані майже 800 тисяч гривень за комунальні послуги

На Чернігівщині споживачам мають повернути зайво нараховані майже 800 тисяч гривень за комунальні послуги 12:08

На підставі звернення фізичної особи щодо правомірності підвищення з 01.09.2019 року ціни на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій фахівцями Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області була проведена позапланова перевірка суб’єкта господарювання, що є виконавцем цієї послуги.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 11:49

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Більше сотні чорнобильців отримають посвідчення нового зразка

Більше сотні чорнобильців отримають посвідчення нового зразка 11:41

Комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян розглянула документи щодо заміни посвідчень на бланки нового зразка 35 ліквідаторам, 77 потерпілим та двом учасникам ліквідації інших ядерних аварій. Засідання провела заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, яка очолює цю комісію.