Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 13:47:22

Укладено договір про співпрацю із Чернігівським національним технологічним університетом

10.02.2017   08:17Агенцiя

7 лютого поточного року між Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівським національним технологічним університетом укладено договір про довгострокову співпрацю.

Сторони домовились про спільні дії, спрямовані на підвищення кваліфікації працівників підприємств агропромислової галузі з питань інтенсифікації зусиль шляхом запровадження клієнто-орієнтованої діяльності організацій, стимулювання продажів та просування бізнесу в цілому.

Зокрема, основними напрямами співпраці є формування довгострокових відносин між представниками влади, бізнесу та вищої школи, проведення короткотермінових навчань або підвищення кваліфікації працівників підприємств агропромислової галузі на базі університету з питань актуальних напрямів розвитку та функціонування підприємств на ринку за сучасних умов господарювання.

Договором передбачається можливість налагодження співробітництва між науковими працівниками університету та підприємствами з метою вирішення конкретних виробничих завдань, організація підвищення професійної кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників на базі підприємств агропромислової галузі, організація практики та стажування студентів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини