Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 21:19:23

Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування

02.02.2017   08:21

Тематичний короткотерміновий семінар-тренінг з питань запобігання корупції проведено Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів спільно з Чернігівською райдержадміністрацією та Чернігівською районною радою.

До участі в семінарі були запрошені посадові особи місцевого самоврядування, державні службовці місцевих органів виконавчої влади та інших категорії слухачів за визначенням району. Зі вступним словом до учасників зібрання звернулися  перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Кругол та голова районної ради Олександр Ларченко.

Під час семінару висвітлювалися засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія на 2014 – 2017 роки); положення сучасного антикорупційного законодавства (Закон України «Про запобігання корупції»); види  корупційних правопорушень та особливості відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.
Також присутні мали нагоду ознайомитися з порядком оформлення та подання електронних декларацій у 2017 р.

Зі слухачами спілкувалися начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації Наталія Мужикова  та головний спеціаліст юридичного відділу апарату облдержадміністрації Наталія Сокирко.

Останні новини Чернігівщини

Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини