Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 18:01:03

У новому році журналісти-початківці продовжують знайомитись з основами професійної діяльності

27.01.2017   08:19Агенцiя

Юридичні аспекти журналістської діяльності майбутні медійники вивчали 26 січня, на черговому занятті «Школи молодого журналіста».

Роз’яснював правові засади Іван Петрикей, адвокат, юридичний консультант громадської організації «Асоціація регіональних ЗМІ».

Часто у своїй роботі журналісти стикаються з темами, пов’язаними з органами влади. Тому Іван Петрикей ознайомив майбутніх спеціалістів зі структурою державних органів та юридичними особливостями оприлюднення публікацій, пов’язаних з їх діяльністю.

Також спікер розповів про тонкощі отримання медійниками доступу до публічної інформації. Зокрема, він надав практичні поради зі створення відповідного запиту. Такий документ оформлюється у довільній формі, проте має ряд нюансів, прописаних в Законі України «Про доступ до публічної інформації».

Журналісти-початківці поповнили та оновили знання у сферах захисту особистих майнових та немайнових прав автора. Дізналися про особливості забезпечення захисту свобод та законних інтересів медійників, розглянувши Закон України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів».

– Суспільна думка має формуватися завдяки правильно висвітленій інформації, а не «нав’язуванню» читачу власних оціночних суджень кореспондента, – наголосив Іван Петрикей.

Крім того, учасники проекту отримали відповіді на запитання, які виникають під час здійснення журналіських розслідувань, та проаналізували правову сторону проведення фото- та відеозйомки.

Проект «Школа молодого журналіста» реалізується Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА спільно з Асоціацією регіональних ЗМІ та благодійним фондом «Майбутнє Чернігівщини».

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини