Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 00:27:20

Відбувся комплексний семінар з питань безпеки життєдіяльності з викладачами вищих навчальних закладів

23.01.2017   07:31Агенцiя

З 17 по 19 січня у Чернігові відбувся обласний комплексний семінар викладачів вищих навчальних закладів області з питань безпеки життєдіяльності, ініціатором якого виступив педагогічний колектив навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

На засіданні науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було розглянуте питання «Охорона праці студентів під час проведення практики в сільськогосподарських підприємствах».

В його обговоренні прийняли участь представники обласного Управління Держпраці, Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, викладачі Чернігівського національного технологічного університету та Ніжинського агротехнічного інституту.

В ході семінарських занять представники вищих навчальних закладів мали можливість не тільки прийняти участь в «круглих столах», презентаціях нових розробок у викладанні навчальних предметів «Цивільний захист» та «Безпека життєдіяльності», а й стати учасниками практичних занять з пожежної безпеки, отримати навички з надання першої невідкладної допомоги при зупинці серця і дихання, кровотечах, переломах та транспортуванні постраждалих, а також щодо правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Отриману інформацію та практичні знання учасники семінару зможуть використовувати під час проведення занять з безпеки життєдіяльності зі студентами вищих навчальних закладів області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29

03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері

У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19

Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини