Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 16:43:56

Ліцеїсти зустріли святого Миколая у новому кабінеті англійської мови

20.12.2016   10:32Агенцiя

У день святого Миколая, в Чернігівському обласному ліцеї для обдарованої сільської молоді презентували сучасний кабінет англійської мови. Відкрив оновлений клас перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

– Обласна влада сприяє розвитку освіти, адже якісні знання – це конкурентоспроможність та можливість подальшої самореалізації. Наразі вже закуплено обладнання для 26-и шкільних класів та виділено кошти на оновлення ще 9-ти предметних кабінетів у ліцеях області, – наголосив Леонід Сахневич.

Близько 200 тисяч гривень на матеріально-технічне забезпечення навчальної кімнати виділено з обласного бюджету. Все закуплене обладнання – українського виробництва. Сучасний інтер’єр приміщення учні та вчителі розробляли самостійно.

Довідково:

Ліцей працює в режимі школи-інтернату. Зараз у закладі отримують знання 179 учнів із більшості районів області та міст Чернігова та Славутича.

За три останні роки 11 учнів стали переможцями фінальних етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсу захисту робіт Малої Академії Наук.

У ліцеї працює висококваліфікований педагогічний колектив. Із 61 педагога 2 – доктори наук, професори, 15 кандидатів наук, доцентів, 37 мають вищу кваліфікаційну категорію, 15 – «вчителі-методисти», 10 – нагороджені знаком «Відмінник освіти України», один – Заслужений працівник освіти України. Одинадцять педагогів ліцею є його випускниками.

Також у закладі функціонує Дистанційна наукова школа. Цьогоріч до її роботи долучилися 57 учнів області.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.