Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 11:55:28

Експерти Європейського фонду освіти відвідали професійно-технічні навчальні заклади Чернігова

17.12.2016   11:33Агенцiя

14 грудня експерти Європейського фонду освіти в супроводі заступника директора департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Катерини Мірошниченко та начальника відділу професійної освіти і тренінгів Інституту модернізації змісту освіти МОНУ Віктора Паржницького відвідали Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту та ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування». Обидва заклади є учасниками сучасних освітніх проектів.

Ліцей залізничного транспорту став учасником міжнародного проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» донорами якого є Швейцарська агенція розвитку та співробітництва і швейцарська компанія «Геберіт Інтернешл Сейзл АГ».

ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування» - учасник проекту започаткованого Урядом України з підтримки гостродефіцитних професій зокрема швейного напряму підготовки. У ході реалізації проекту в училищі створено та обладнано сучасну швейну навчально-виробничу майстерню.

Експерти, а це були представники Голландії, Естонії та Латвії залишились задоволені кроками, які робить Україна в напрямку модернізації професійної освіти в регіонах.

Особливо жваво йшло обговорення нового змісту професійної підготовки, яке базується на оновлених Державних стандартах професійно-технічної освіти, розроблених на модульно-компетентністній основі. Позитивні та проблемні питання при запровадженні модульного навчання висвітлили представники обласної методичної служби профтехосвіти, навчальних закладів та запрошені на зустріч роботодавці.

Гості зустрілись з представниками Управління освіти і науки облдержадміністрації та обговорили поточні та перспективні питання розподілу повноважень щодо управління професійно-технічними навчальними закладами в умовах децентралізації.

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини