Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 жовтня, 08:27:08

Представники територіальних громад Чернігівської області навчались як підвищити ефективність своєї роботи

17.12.2016   09:31Агенцiя

Громадські активісти та представники органів місцевого самоврядування Чернігівської області підвищили свій рівень знань на дводенному тренінгу «Вчимося місцевій демократії», який був проведений 15 – 16 грудня в м. Чернігові.

Це вже другий цикл тренінгу в рамках діяльності Ресурсного Центру з питань місцевої демократії та самоорганізації.

Темою «Участь громадян у прийнятті рішень як вимога сучасного управління» був розпочатий перший день тренінгу. Протягом заходу були розглянуті такі питання: як захистити свої інтереси перед місцевою владою та реалізувати своє право на громадську участь.

Особливу увагу приділили питанням створення та забезпечення роботи органу самоорганізації та залученню матеріальних і фінансових ресурсів, зокрема, завдяки співпраці з благодійниками, фондами, соціальними інвесторами, органами влади та місцевого самоврядування, а також з бізнесом та громадськими організаціями.

Протягом двох днів учасники отримали інформацію та відповіді на свої питання, які стосувалися загальних зборів громадян за місцем проживання, громадських слухань, місцевих ініціатив та органів самоорганізації населення. Адже саме ці механізми дозволяють громадянам розв’язувати ефективно проблеми місцевих громад. І саме підвищення професійного рівня місцевих активістів та представниківмісцевої влади Чернігівщинивикористовувати ці механізми сприятиме сталому розвитку територіальних громад.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10

Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39

Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16

Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.

Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35

20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини