Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 07:16:08

На Чернігівщині проходять тренування з бойової підготовки

15.12.2016   11:15Агенцiя

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна» близько 150 сержантів проходять інтенсивні тренування з бойової підготовки. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Сержанти приїхали з усіх куточків України, а також із районів проведення АТО. Головна мета зборів — відпрацювати єдині підходи до методики проведення бойової підготовки у військових частинах. Адже головним завданням сержанта і є підготовка особового складу — як індивідуальна, так і у складі відділень та взводів», — повідомив головний старшина Збройних Сил України старший прапорщик Олександр Косинський.

Він нагадав, що з 2005 року у Збройних Силах України триває процес формування професійного сержантського корпусу за зразком країн НАТО, який набув особливої інтенсивності протягом останніх років. Нинішні збори у «Десні» відбуваються в рамках реалізації Концепції розвитку професійного сержантського і старшинського складу Збройних Сил України у 2016 році. Нова система передбачає запровадження вертикалі різнорівневих посад для сержантів та можливість їх професійного зростання.

«По-перше, ми вивчаємо досвід бойових дій в АТО. По-друге, є новітні методи підготовки в країнах НАТО, які варто враховувати. Протягом зборів ми готуємося за основними предметами бойової підготовки, включаючи тактичну, розвідувальну і вогньову підготовки, тактичну медицину та зв’язок», — зазначив старший прапорщик Олександр Косинський.

Він зауважив, що на збори прибули сержанти різних родів військ: морська піхота, високомобільні десантні війська, головні старшини кораблів, інженери, піхотинці, танкісти. Всім цим категоріям потрібні міцні навички та знання з «універсальних» видів бойової підготовки.

«Кожен сержант після проходження зборів застосовуватиме набуті методику і навички для організації занять з бойової підготовки у своїх військових частинах. Це живий досвід, який повинен йти у війська і застосовуватися для того, щоб солдати успішно виконували завдання та поверталися живими з бою», — підкреслив головний старшина ЗС України.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини