Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 04:53:28

Учні Горбівської середньої школи слухали про особливості Конституції

13.12.2016   22:36Агенцiя

Сьому зустріч було проведено 13 грудня 2016 року на базі Чернігівського ліцею №22 для учнів Горбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куликівського району.

У Чернігівській області проходить серія заходів, організованих Міжнародним центром перспективних досліджень у партнерстві з Поліським фондом міджнародних та регіональних досліджень за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту “Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України”.

Сьому зустріч було проведено 13 грудня 2016 року на базі Чернігівського ліцею №22 для учнів Горбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куликівського району. Під час правового уроку старшокласники поглибили свої знання про роль громадянина, його права та обов’язки, існуючий державний устрій, важливість участі кожного в конституційному процесі, а також отримали буклети з інформацією про процес створення основного документу держави, види влади в Україні, права й обов’язки громадян тощо. 

Метою даного проекту є використання кращих міжнародних практик та експертного досвіду для підвищення рівня свідомості представників суспільства, а саме впровадження розуміння, що Конституція створюється самими громадянами для себе, без впливу політичних сил.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини